Kurumsal / Hakkımızda

Firmamız  1998 yılında matbaa ve kartela imalatı olarak  müşterilerinden gelen ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet vermektedir.
  

Yeni teknolojiler sayesinde, her gecen gün rekabetin hızla arttığı, dünya genelinde üretimin ve satışın zorlaştığı bir dönem de yaşıyoruz. Ancak markalaşma başarıyı arttırma ve sürdürmede etkin rol oynar.

   1998 yılında kurulan firmamız üretim pazarlama ve satış alanlarındaki daralmalara rağmen başarılı ve kalıcı adımlarla yoluna devam etmektedir. Firma ünvanımız: Aksu Kartela Hizmetleri. Müşterilerimizin kartela, ihtiyaçlarını kendi isteklerine göre şekillendirip kurumsal kimlik oluşumunu ve korunmasını sağladık.

   Teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, kaliteyi en üst düzeyde tutarak yaptığımız ürünler ile müşterilerimizin birinci derecede tercih edilen firması olduk. Uzun süreç alan ambalaj ve kartela montaj işlerinde müşteri verilerini değerlendirip, kolay montaj ve zaman tasarrufu sağlayan ürünler geliştirdik. Firmamıza duyulan güven; dürüstlük, verimlilik, kalite, ekonomik fiyat, zaman, müşteriye ve işe saygı gibi bir çok değerin harmanlanmasının bir sonucudur.

   Kısa soluklu ve kısa vadeli ticaret mantığından uzak; bugünü ve yarını aynı anda yorumlayarak, bütünleştiren çalışmalarımızla daha modern daha yenilikçi hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

   Daha iyi yarınları hep beraber kazanmak için bize gösterdiğiniz güvene ve verdiğiniz desteğe teşekkürlerimizi sunarız.

 
 
© 2013 Aksu Kartela - Her Hakkı Saklıdır.
    Bizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
Yerli Ajans